Turistická základna

Turistické centrum mládeže Jedov

Základna je umístěna v klidném prostředí v blízkosti vesnice Jedov, vzdálené 2 km od města Náměšť nad Oslavou. Budova TCM Jedov byla dostavěna na podzim 2005, má bezbariérový přístup. Pouze letní provoz bez vytápění.
Tato ubytovna není určena k ubytování jednotlivců.

V budově je velká místnost, která se používá jako jídelna a klubovna. Dále je zde pět šestilůžkových pokojů a jeden pokoj dvoulůžkový. Pokoje jsou dostatečně velké a každý je vybaven postelemi, skříňkami, stolkem a dvěma křesly. K dispozici jsou deky a polštáře. Na polštáře a deky se vydává povlečení. Maximální kapacita základny je 32 míst. Podlahy tvoří nové linoleum. V chodbě je umístěn botník, po celé budově je nutné chodit v přezůvkách.

Na chodbě je sociální zařízení zvlášť pro chlapce, dívky  a personál. Sociální zařízení obsahuje WC, sprchy, umyvadla s teplou vodou.
K vaření k dispozici plně vybavená kuchyňka umístěná hned vedle jídelny, se kterou je propojena okýnkem na výdej jídla. K dispozici zastřešená terasa, venkovní posezení, stůl na stolní tenis, prolízačky, ohniště a hřiště.

V blízkosti se nachází lesy a napojení na turistické stezky a cyklostezky (údolí Oslavy, zámek Náměšť n.O. se zámeckou oborou, památník Bible Kralické v Kralicích n.Osl.).

Koupání: V Náměšti nad Oslavou je rekreační rybník Rathan a přehrada. 1 km od Jedova teče řeka Oslava.
Ve vesnici je autobusová zastávka. Spoje jezdí 2x denně ve všední dny. V Náměšti nad Oslavou se pak nachází vlakové i autobusové nádraží.

Od roku 2014 máme novou správcovou TCM - Marii Ráčilovou. V případě potřeby ji můžete kontaktovat na tel. č. 727 917 170. Rezervace prosím provádějte v DDM, nebo na tel. čísle 731 418 207.
Ceník ubytování TCM platný od 1.2.2011 - zůstává platný i v roce 2017.

Ubytování děti 110,-Kč / osoba / noc   
Ubytovánídospělí    
130,-Kč / osoba / noc

 

 

Slevy

Vlastní spací pytel   
20,-Kč / osoba / noc
Akce DDM Náměšť nad Oslavou  
20,-Kč / osoba / noc
Na každých 15 dětí Jeden vedoucí zdarma

Pronájem pouze společenské místnosti,kuchyně a soc. zařízení  …….. 1 000,-Kč / den.

Minimální cena za pronájem je 1 000,-Kč za všechny osoby a den (o víkendech minimální cena 2000,- Kč = lze objednat pouze pátek – neděle).

V cenách pobytu je započítána elektrická energie, voda, vývoz fekálií, vývoz popelnic, prádelna, amortizace, částečně hygienické a čistící prostředky a mzdové náklady správce.
V případě poškození bude k ceně pobytu naúčtována ztráta či oprava.

Soubory ke stažení:

 Provozní řád

 Objednávka + dohoda o užívání prostor

Fotogalerie:

 
Anketa
Jaké roční období máš nejraději?
 
IMG_1020.jpg
ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM


pro období 1. 2. 2016 - 31. 1. 2020

 

Vnitřní řád DDM

Výhled rozpočtu DDM Náměšť n. Osl.

Schválený rozpočet střednědobého výhledu dle zákona 250/2000Sb., o rozpočtových pravidlech (plán nákladů a výnosů).

Návrh rozpočtu 2018
Mobilní průvodce městem

GDPR pověřenec