Výsledky obce Náměšť nad Oslavou

Zpět na seznam obcí

Získaná umístění

Umístění Počet
zlato 81x
stříbro 68x
bronz 62x
4. 49x
5. 44x
6. 45x
7. 42x
8. 32x
9. 36x
10. 28x
11. 27x
12. 28x
13. 23x
14. 26x
15. 27x
16. 18x
17. 20x
18. 19x
19. 11x
20. 13x
21. 18x
22. 9x
23. 12x
24. 13x
25. 5x
26. 3x
27. 6x
28. 4x
29. 5x
30. 2x
31. 3x
32. 1x
33. 1x
34. 1x
U kolektivních disciplin se počítá obci pouze jedna medaile za družstvo. Z tohoto důvodu nemusí obyčejný součet níže uvedených umístění přesně korespondovat se součtem uvedeným výše.

Nejúspěšnější sportovci obce (kategorie D1, H1, D2, H2, D3, H3)

Kompletní seznam
Pořadí Celkově Jméno Nejlepší umístění
1. 1. Tomek Jakub
7x , 2x , 1x , 1x 6.
2. 2. Všetečková Kristýna
6x , 3x , 1x 6., 1x 7.
3. 3. Vildomcová Klára
6x , 1x , 1x 6., 1x 13.
4. 4. Kříž Tomáš
5x , 3x , 1x 5., 1x 6.
5. 5. Okruhlica Sebastian
5x , 2x , 2x 4., 2x 5.
6. 6. Trunečková Iva
4x , 2x , 3x , 2x 6.
7. 7. Křížová Martina
4x , 2x , 2x 4., 1x 5.
8. 8. Svobodová Žaneta
3x , 2x , 2x , 1x 6.
9. 10. Horčička Antonín
3x , 1x , 1x , 1x 4.
10. 11. Cesnek Dominik
3x , 1x , 1x 4., 2x 5.
11. 12. Rabušicová Tereza
3x , 1x , 1x 7., 1x 9.
12. 13. Staněk Ondřej
3x , 1x 4., 1x 8., 1x 11.
13. 14. Vildomec Adam
2x , 4x , 1x , 1x 4.
14. 15. Bilá Simona
2x , 3x , 1x 4., 1x 5.
15. 17. Junášek Filip
2x , 1x , 1x , 2x 4.
16. 18. Bednář Petr
2x , 1x , 1x , 1x 4.
17. 22. Bartes Lukáš
2x , 1x , 1x 4., 1x 5.
18. 24. Trunečková Veronika
2x , 1x , 1x 5., 1x 6.
19. 27. Pechová Barbora
2x , 1x , 1x 4., 2x 5.
20. 29. Ryšavý Jan
2x , 1x , 1x 5., 1x 10.
Kompletní seznam

Nejúspěšnější sportovci obce (kategorie Ž, M)

Kompletní seznam
Pořadí Celkově Jméno Nejlepší umístění
1. 1. Klíma Jan
5x , 1x 4., 1x 5.
2. 5. Homola Martin
3x , 2x , 2x 4.
3. 6. Brymová Nikola
3x , 2x , 1x 4., 1x 6.
4. 7. Preisner Martin
2x , 4x , 1x 5., 1x 7.
5. 11. Bednář Václav
2x , 1x , 2x , 1x 4.
6. 13. Dohnalová Kristýna
2x , 2x , 1x 5., 2x 6.
7. 14. Váňa Adam
1x , 3x , 2x , 1x 4.
8. 15. Černý Boris
1x , 3x , 1x 4., 1x 19.
9. 17. Košut Tomáš
1x , 2x
10. 20. Anna Martin
1x , 1x , 1x 9.
11. 22. Křivánek Martin
1x , 1x
12. 24. Bednář Miroslav
1x , 1x 4.
13. 25. Široký Vojtěch
1x , 1x 5., 1x 8., 1x 18.
14. 26. Dvořák Pavel
1x , 1x 9., 1x 14.
15. 27. Frolová Kristýna
1x , 1x 12.
16. 28. Sítek Pavel
1x
16. 28. Svoboda Jan
1x
17. 31. Matej Marek
1x , 2x , 1x 6., 1x 7.
18. 32. Paliga Marek
1x , 2x , 1x 6., 1x 8.
19. 33. Macháček Lukáš
1x , 2x , 1x 7.
Kompletní seznam